Side Masaj Esi̇m

Side masaj Akubası tekniği, Çinliler tarafından beş bin yıl önce keşfedilmiş ve akupunktur yönteminin iğnesiz yapılan yöntemi olarak görülmüştür. Akubası tekniği, enerji dağılımının yapılabilmesi için enerji kanalları üzerine parmak baskıları yapılarak uygulanmaktadır.

Akubası masaj tekniği ile vücutta enerji akışının düzenli olarak yapılması sağlanmış olmaktadır. akubası uygulaması sonucunda da büyük rahatlama sağlanmaktadır.

Side mutlu son hamam

Aromaterapi tekniği ise Antik Mısır ve Hint bölgelerinde eski dönemlerde kullanılmaya başlamış bir tekniktir.

Aromaterapi tekniği bitki özlerinden yapılmış özel yağlar kullanılarak yapılmaktadır. Aromaterapi masaj uygulamasının asıl amacı bedenin gevşemesini sağlamaktır. Günümüzde ise genel bir rahatlama sağlayabilmek ve stresin azaltılmasını sağlamak için yapılmaktadır.

Side hamam sauna

Birçok çeşidi bulunan tekniklerden sandalye tekniği ise, ihtiyaç duyulduğu zaman yapılan bir tekniktir. Kısa süreli uygulanan bir tekniktir ve ortalama 15 – 20 dakika kadar sürmektedir. Side masaj . uygulaması için özel bir sandalyeye ihtiyaç duyulur ve kişiye giyinik olarak uygulanır. Kişinin omuz ve boyun bölgeleri ile sırt bölgelerine yapılan çeşitli dokunuş ve baskılar ile kasların gerilimleri azaltılmaya çalışılır ve ağrılar hafifletilir.